Structure

Structure

Stephane Buyle
Managing Director – Sales & Purchasing
stephane@buvasport.com

Jan Vanneste
Managing Director – Finance & Administration
jan@buvasport.com

Amaury Deffontaine
Product & Sales Management

amaury@buvasport.com

Elisabeth De Geest
Customer Service GOLF
+32 (0)9 386 87 44 - elisabeth@buvasport.com

Catherine De Bondt
Customer Service GOLF & BASKETBALL
+32(0)9 386 87 44 - catherine@buvasport.com

Marijke Wieme
Accountancy
+32 (0)9 386 87 44 - boekhouding@buvasport.com

Louis Verougstraete
Invoicing & Logistics

+32 (0)9 386 87 44 - louis@buvasport.com

Marc Beirens
Warehousing & Dispatching
+32 (0)9 386 87 44

S A L E S A G E N T S - B E L U X

Guy De Waele
Golf Hardware + Golf Apparel + Basketball
+32 (0)475 38 93 87 - guy.de.waele@skynet.be

Hélène Bouckaert
Duca del Cosma + Chervo
+32 (0)479 76 70 94 - helene.bouckaert@gmail.com

Jo Van Kwikenborne
Powakaddy Sales & Service Belgium/Luxembourg
info@golfbutler.be

S A L E S A G E N T S - N E T H E R L A N D S

Bas Segeren
Golf Hardware + Cross Apparel + G/Fore
+31 (0)6 11 92 92 09 – bas@segeren-agenturen.nl

Frank van Dijk
Basketball – West Netherlands
+31 (0)6 51 16 32 80 - info@dutchmountaingroup.nl

Erwin ter Beeck
Basketball – East Netherlands
+31 (0)6 53 26 72 59 - erwin@sale-supply.com

S A L E S A G E N T S - F R A N C E : Golf hardware & Apparel

Fabien Cortana – West, South-West, Paris
+33 (0)6 24 54 21 80 - tendancesport@wanadoo.fr

Hubert Julien - East, South-East
+33 (0)7 70 97 30 50 - hubertjuli1@gmail.com


Terug naar boven